Selen Görgüzel’den takipçisine yanıt! ‘Şişman çıkıyorum’

2014 yılında Hamdi Alkan ile nikâh masasına oturan ve 2022’de evliliğini sonlandıran Selen Görgüzel, magazin gündeminin dilinden düşmüyor.

Sosyal medya hesabında yaptığı iddialı paylaşımların yanında açıklamalarıyla da dikkatleri üzerine çeken isim, geçtiğimiz haftalarda yüzünü gerdirdikten sonra verdiği ilk pozuyla gündem olmuştu.

“HOŞ GELDİN YENİ SELEN”

Görgüzel bıçak altına yatmış; yüzünü ve boynunu gerdirmiş, göz kapaklarını aldırtmıştı. Yeni görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşan ünlü isim, “Hoş geldin yeni Selen” mesajını yazmıştı.

Oyunculuk kariyerinin dışında şarkıcı kimliğiyle de ön planda olan Görgüzel, “Seyircim artık sahnede bambaşka bir Selen görecek” demişti.

TAKİPÇİSİNE KAYITSIZ KALAMADI

45 yaşındaki Selen Görgüzel, son olarak sosyal medya sayfasından bir takipçisine verdiği yanıtla adından söz ettirdi.

1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından peş peşe fotoğraflarını paylaşan ünlü isme, “Selen hanımı yakından gördüm, çok güzel bir kadın. Fotoğraflardan daha güzel. Bence kendisi fotojenik değil, aslında çok daha güzel” yorumu geldi.

Bu mesaja kayıtsız kalamayan Görgüzel ise takipçisine katılarak, “Bir de şişko çıkıyorum!” cevabıyla görenleri şaşırttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir